Privátní sauny pro dva

Dokonalé soukromí v sauně i ve vířivce

Objevte kouzlo saunování v nerušeném soukromí pro dva. Zveme vás do nově otevřeného prostoru, kde vám nabízíme privátní saunu, vířivku a vše co patří ke kvalitnímu zážitku relaxace. Navíc při rezervaci od 17h nabízíme v ceně privátu možnost využítí střešního prostoru na čerstvém vzduchu a s výhledem na město. Užijte si nikým nerušený zážitek přesně podle svého!

Střešní privátní sauna s vířivkou

Soukromá sauna s vířivkou na střeše Pilnáčkovy továrny – teplota sauny 40-60 °C.

Vystoupejte se svým partnerem až do sedmého nebe – na střechu wellness centra Saunyx Hradec Králové, kde se společně zašijete do privátní oázy relaxace a na 2 hodiny ji budete mít jen pro sebe. Užívejte si výhledy na město zase z nové perspektivy. Pokud tedy od sebe dokážete odtrhnout pohled…

Ve venkovní části je vířivka, uvnitř potom sauna s teplotou okolo 40-60 °C na způsob tureckých lázníodpočinková místnost s postelí a posezení s výhledem. Saunu vyhřívají malá kamna a hřeje i vykachličkovaná lavice, na které budete lenošit a pomalu se rozpouštět blahem.

V rámci ceny privátu je možný vstup i do veřejné části ve které se nachází Finká sauna 85 °C, Herbal sauna 70 °C a Sahara 95 °C.

ČasCena
120 minut1800 Kč

Všeobecné obchodní podmínky a PROVOZNÍ ŘÁD WELLNESS

Infrasauna s vířivkou / privát I.

Infrasauna s vířivkou – teplota sauny do 65 °C.

Prohřejte se a zabublejte si – tahle kombinace funguje jako spolehlivý zlepšovač nálady a také jako záruka skvělého rande. V Saunyx v Hradci Králové se se svou drahou polovičkou na hodinu a půl schováte do privátního spa, kde vás nebude nikdo a nic rušit a kde si vychutnáte teplíčko infrasauny i relax ve vířivce.

V rámci ceny privátu je možný vstup i do veřejné části ve které se nachází Finská sauna 85 °C, Herbal sauna 70 °C a Sahara 95 °C.

ČasCena
120 minut1600 Kč

Všeobecné obchodní podmínky a PROVOZNÍ ŘÁD WELLNESS

Finská sauna s vířivkou / privát II.

Finská sauna s vířivkou – teplota sauny 7075 °C.

Bublinky ve vířivce a teplo finské sauny, to je perfektní kombinace pro dokonalé uvolnění a také pro romantické rande. A přesně to vás čeká v privátním spa Saunyx v Hradci Králové. Vstup platí pro 2 osoby, ničím a nikým nerušeni tu strávíte 120 minut.

Příjemnou atmosféru doladí tlumená světla a pohodlná odpočinková zóna. Nebude chybět karafa okurkové vody nebo citronády, v ceně máte také zapůjčení osušky i prostěradla pro oba.

V rámci ceny privátu je možný vstup i do veřejné části ve které se nachází Finká sauna 85 °C, Herbal sauna 70 °C a Sahara 95 °C.

ČasCena
120 minut1600 Kč

Všeobecné obchodní podmínky a PROVOZNÍ ŘÁD WELLNESS

Poznámka:

Časy pro rezervace: Pondělíneděle : 11:00-13:00, 14:00-16:00, 17:00-19:00, 20:00-22:00.

V časech od 17:00 je v ceně privátů vstup do veřejné části zdarma.

Rezervace privátní sauny / Pro rezervaci privátní sauny použijte online rezervační systém nebo lze rezervovat telefonicky nebo pomocí SMS na tel. č. +420 606 705 881 (objednávky min. 24 h předem).