Ceremoniály

SAUNA MŮŽE BÝT I ZÁŽITEK

Saunové ceremoniály jsou součástí zážitkového saunování a Saunyx je připraven poskytnout vám celou řadu pěkných zážitků při saunování.

RELAXAČNÍ CEREMONIÁLY

V naší sauně s panoramatickým výhledem poskytujeme saunové ceremoniály s relaxační hudbou a s relaxačními technikami. Poléváme saunové kameny na kamnech, používáme aromaterapii, tedy éterické oleje, 100% přírodní, také máme hudbu nebo světla. Zažijte svůj příběh v sauně a věnujte se trošku jiné relaxaci. Relaxační saunové ceremoniály jsou klidnější, trvají déle a jsou pohodové. Vyzkoušejte a budete k nám chodit pravidelně.

ZÁBAVNÉ CEREMONIÁLY

Kromě relaxace a odpočinku v sauně se můžete těšit na saunové divadlo. Saunový ceremoniál s příběhem nebo také saunová show je oblíbená v zahraničí i u nás. A Saunyx nemůže stát stranou. Vydáte se s námi do vzdálených zemí, vychutnáte exotickou aromaterapii, uslyšíte nápaditou hudbu.

V našem týmu je i Jaroslav Pallas, první mistr ČR v saunových ceremoniálech (2013), účastník světových i evropských soutěží.

Saunyx má ten nejlepší tým!

ZÁBAVNÉ CEREMONIÁLY

Kromě relaxace a odpočinku v sauně se můžete těšit na saunové divadlo. Saunový ceremoniál s příběhem nebo také saunová show je oblíbená v zahraničí i u nás. A Saunyx nemůže stát stranou. Vydáte se s námi do vzdálených zemí, vychutnáte exotickou aromaterapii, uslyšíte nápaditou hudbu.

V našem týmu je i Jaroslav Pallas, první mistr ČR v saunových ceremoniálech (2013), účastník světových i evropských soutěží.

Saunyx má ten nejlepší tým!

MUZIKOTERAPIE

Novinkou v saunových centrech je muzikoterapie při saunování. Provedeme vás saunováním a uslyšíte tóny netradičních i tradičních hudebních nástrojů, o kterých se říká, že jsou léčivé. Muzikoterapie je velmi prospěšná pro duševní zdraví a psychiku.

Vyrovnejte se se Saunyxem a najděte novou energii!

SAUNAMASTER TEAM FÉNIX

Ceremoniály v Saunyxu zajišťuje skupina saunových mistrů Sauna Masters Team Fenix.
V týmu je 9 členů – 9 unikátních osobností. Každý ceremoniál je dílo a kus z každého z nás.

Jarda

vizionář

Pocházím z chudé dělnické rodiny a tento cejch nosím z hrdostí. Saunování se věnuji od roku 2008. V rámci svých vystoupení na republikové i světové úrovni jsem získal cenné zkušenosti, které dál předávám týmu saunérů.

1. místo – oficiální mistrovství ČR – Saunafest 2013
2. místo – mezinárodní soutěž – Grand Prix Czech Republic 2013
3. místo – mezinárodní soutěž – Herbal Cup 2013
2. místo – oficiální mistrovství ČR – Saunafest 2014
6. místo – mistrovství světa – World Cup 2014 – Sauna WM
2. místo – oficiální mistrovství ČR – Saunafest 2015
1. místo – mezinárodní soutěž – Grand Prix Czech Republic 2015

Míra

iluzionista

Má první návštěva saunového světa se nesla v duchu… je tam moc horko a potřebuji se někde zchladit. Osud tomu chtěl, abych byl v pravý čas na pravém místě a zažil saunování „jinak”. A protože rád sportuji i relaxuji, poslouchám hudbu, zajímají mě vůně…

Myšlenka se ve velmi krátké době stala skutečností. Sauna je pro mne určitým způsobem mystické místo plné pohody a relaxu. Proto jsou mé ceremoniály zaměřeny na Vaše smysly, na sílu prožití každého okamžiku, kdy se čas zdánlivě zastaví a vnímáte pouze sebe a Váš prostor. To vše v kombinaci s tepelnými nárazy a přírodních vůní, za doprovodu příjemné hudby a světla. Pohodlně se tedy posaďte, zavřete oči a nechte se unášet na vlnách temného horka a mrazivého překvapení. Vítejte v magickém světě zážitkového saunování…

Martina

filmová hvězda

Než jsem začala navštěvovat saunové ceremoniály, netušila jsem, kolik smyslových vjemů se dá v sauně během pár minut zažít. Pokud jste někdy měli možnost navštívit zážitkové saunování, víte, že nejprve vás naladí hudba, poté příjemná směsice vůní a to celé je umocněné hrou s ručníkem i vějířem saunéra se spoustou teplotních změn, ze kterých Vás může až „mrazit“. A jelikož jsem filmová fanynka, má představení se budou nést v duchu hereckých postav a filmových scén, u kterých zažijete podívanou a budete se pořádně potit. Saunový ceremoniál je pro mne něco jako filmová scéna… I Vy můžete být její součástí!

Šimon

tanečnik

Když jsem poprvé byl v Saunyxu a viděl zde saunové ceremoniály,
hned jsem věděl, že to chci taky umět.
Bylo to pro mě spojení věcí co mám rád. Sauna, hudba, tanec, vonné esence,
hra světel a neskutečné vedro.
Mám rád ceremoniály, u kterých mé pohyby vede hudba a já mohu pomocí ručníku vyprávět její příběh.
Do sauny chodím relaxovat především mysl.
Při ceremoniálech není čas zbytečně přemýšlet o povinnostech,
pouze se soustředím na přítomný okamžik a ručník ve svých rukou.

Filip

průkopník

Jsem mladý, silný a energický sporťák. A proto nesedím jen za počítačem obklopen knihami, rád se učím novým věcem a dělám co mě baví… Saunové ceremoniály jsou pro mne výzva a chuť neustále se zlepšovat. V „akci“ mne uvidíte s kámošem Tomem, kam bych Vás rád touto cestou pozval. Váš novodobý saunamaster.

Tom

vědátor

Jsem budoucí vědátor milující golf a fitness s potřebou relaxovat. Sauna a saunové ceremoniály – místo, kde jsem pohodu našel a začal se sebou pracovat. Mohu zde uvolnit své pocity propojené vůněmi, teplem, hudbou… Snažím se neustále zlepšovat a nemusím řešit jen ty jedničky a nuly. Na ceremoniálech, které neustále s průkopníkem Filipem zdokonalujeme i včetně playlistů, si každý přijde na „své“. Přijďte se pobavit!

Radka

léčitelka

Chtěla bych Vás pozvat do světa zážitkového saunování v duchu relaxace, pozitivní energie a pohádkových příběhů. Na vlnách world music, za pomoci rituálních hudebních nástrojů a hry s přírodními esencemi, Vás nechám přenést do vzdálených krajin i hluboko do vlastního vnitřního světa. Jako saunérka ráda improvizuji. V nabídce mám i několik tématických ceremoniálů. Každé mé představení má jiný nádech, proto máte-li chuť nechávat se překvapit, bavit se, odpočívat a pocítit sílu živlů, budu se na Vás těšit!

Karolína

cestovatelka

Se saunovanim jsem začala už jako dítě a hned při návštěvě prvního saunového ceremoniálu v 15 letech jsem si toto zážitkové saunování velmi oblíbila. Při tvorbě mých ceremoniálů mě mimo jiné inspirují mé cesty do zahraničí, kde se vždy snažím načerpat místní atmosféru, vůně a hudbu. Ve svém repertoáru mám jak dynamické ceremoniály kde se přiblížíme pekelným teplotám, tak i relaxační, kde zvolníme a více vnímáme hudbu a vonné esence. Vydejme se společně na cestu kolem světa, a možná i dál…

Sára

vypraveč

Když jsem poprvé viděla saunový ceremoniál, bylo to pro mě něco neskutečného, až nepochopitelného a hned jsem věděla, že se chci stát součástí skupiny Fénix, díky kterým jsem si saunování zamilovala. Nadšeně jsem propojila lásku k příběhům a legendám se saunou a díky tomu vznikají všechny možné ceremoniály. Od strašidelných, relaxačních s aromaterapií až po dynamické taneční ceremoniály. Někdo může říkat, že to je netradiční, já si ale myslím, že v tom se skrývá ono kouzlo. Všude okolo nás jsou příběhy, které stojí za to, aby je někdo bez ostychu vyprávěl…

Zarezervujte si svůj zážitek v sauně

Menu