Ceremoniály

Ceremoniály / SAUNA JE I ZÁŽITEK

Saunové ceremoniály jsou součástí zážitkového saunování a Saunyx je připraven poskytnout vám celou řadu pěkných zážitků při saunování.

RELAXAČNÍ CEREMONIÁLY

V naší sauně s panoramatickým výhledem poskytujeme saunové ceremoniály s relaxační hudbou a s relaxačními technikami. Poléváme saunové kameny na kamnech, používáme aromaterapii, tedy éterické oleje, 100% přírodní, také máme hudbu nebo světla. Zažijte svůj příběh v sauně a věnujte se trošku jiné relaxaci. Relaxační saunové ceremoniály jsou klidnější, trvají déle a jsou pohodové. Vyzkoušejte a budete k nám chodit pravidelně.

ZÁBAVNÉ CEREMONIÁLY

Kromě relaxace a odpočinku v sauně se můžete těšit na saunové divadlo. Saunový ceremoniál s příběhem nebo také saunová show je oblíbená v zahraničí i u nás. A Saunyx nemůže stát stranou. Vydáte se s námi do vzdálených zemí, vychutnáte exotickou aromaterapii, uslyšíte nápaditou hudbu.

V našem týmu je i Jaroslav Pallas, první mistr ČR v saunových ceremoniálech (2013), účastník světových i evropských soutěží.

Saunyx má ten nejlepší tým!

MUZIKOTERAPIE

Novinkou v saunových centrech je muzikoterapie při saunování. Provedeme vás saunováním a uslyšíte tóny netradičních i tradičních hudebních nástrojů, o kterých se říká, že jsou léčivé. Muzikoterapie je velmi prospěšná pro duševní zdraví a psychiku.

Ceremoniály v Saunyxu zajišťuje skupina saunových mistrů Sauna Masters Team Fenix. V týmu je 11 členů – 11 unikátních osobností. Každý ceremoniál je dílo a kus z každého z nás. Tým Fénix vede Jaroslav Pallas, vítěz oficiálního mistrovství ČR v saunování a mistr z mezinárodních soutěží.

SAUNAMASTER TEAM FÉNIX

Jaroslav Pallas

Saunování se věnuji od roku 2008. V rámci svých vystoupení na republikové i světové úrovni jsem získal cenné zkušenosti, které dál předávám týmu saunérů.

1. místo – oficiální mistrovství ČR – Saunafest 2013
2. místo – mezinárodní soutěž – Grand Prix Czech Republic 2013
3. místo – mezinárodní soutěž – Herbal Cup 2013
2. místo – oficiální mistrovství ČR – Saunafest 2014
6. místo – mistrovství světa – World Cup 2014 – Sauna WM
2. místo – oficiální mistrovství ČR – Saunafest 2015
1. místo – mezinárodní soutěž – Grand Prix Czech Republic 2015