Veřejné sauny

Teplota  80-90C°

V naší finské sauně vychutnáte skutečné zážitky v nejvyšší kvalitě. Vedle důkladného prohřátí při 90°C oceníte krásný panoramatický výhled z prohřívárny na Hradec Králové. Sauny máme na střeše, ale jen jediná nabízí krásný výhled. Pokud do sauny přijdete večer nebo v noci, můžete vychutnat navíc příjemnou colorterapii. V průběhu celého dne pak saunu provoní nápaditá aromaterapie – používáme pouze 100% přírodní éterické oleje v BIO kvalitě – vše pro vaše zdraví!

Finská sauna má blahodárné účinky na lidské tělo a psychiku. Důkladným pocením se odplaví škodlivé látky z vašeho těla. Sauna posiluje imunitní systém, přispívá k obranyschopnosti organismu a tak při pravidelném saunování 1x týdně nebudete nemocní. Pokud přece jen onemocníte, nemoc bude mít klidnější průběh. Připravte se s námi na chřipkovou sezónu a spojte příjemné s užitečným.

Saunyx má rád výhledy, prostor a panoramata. Proto je ve výšce a podělí se s vámi o svůj prostor. Relaxujte s námi lépe, odpočívejte ve vašem Saunyxu!

Náš tým saunérů a naše ceremoniály

FINSKÁ SAUNA – Sahara

Teplota  95-105C°

Malá a útulná finská sauna, kam se můžete přijít opravdu prohřát. Jste opravdový milovník horké finské sauny? Tak určitě navštivte tuto saunu a budete překvapeni nejenom poctivou teplotou kolem 100C° ale také moderním provedením sauny včetně naší osobní originality.

HERBAL SAUNA S BYLINKAMI

Teplota  60-70C°

V naší sauně se speciálními kamny ucítíte kouzlo přírody. Nabízíme prohřívání v nižší teplotě, která je příjemnější a při vyšší vlhkosti se lépe dýchá. K tomu přispějí i bylinky, nebo 100% přírodní éterické oleje. S bylinkovou péčí můžete zůstat v sauně i delší dobu. Sauna je skutečně vhodná pro relaxaci, regeneraci a odpočinek. Sauna je vhodná pro všechny milovníky přírody, ale také pro saunování dětí, seniorů, těhotných žen.

Saunyx miluje teplo, bylinky a přírodu, protože to milujete i vy. Vychutnejte si co vše vám personál Saunyxu pro dnešní saunování připravil…

Náš tým saunérů a naše ceremoniály

OCHLAZOVACÍ BAZÉN

Ochlazení patří ke správnému saunování. Poté co opustíte prohřívárnu vedou první kroky do sprchy a po osprchování je již připravený ochlazovací bazén.

Saunyx doporučuje v bazénu pouze krátké ochlazení a pak relaxaci a doplnění pitného režimu.